SHPËRNDAJE

Aktori i i njohur kosovar, Çun Lajçi ka ftuar mërgatën e diasporës nga rrethina e Hanoverit dhe Frankfurtit në promovimin e librave të tij.

Ai përmes një video të postuar në Facebook e duke recituar vargje nga libri i tij i fundit, ka ftuar bashkëatdhetarët në diasporë që me datën 17 shtator t’i bashkohen atij në restoranin ‘Da Lui’, shkruan GazetaDirekt.

Aktori i njohur nga Rugova e tij ka thënë se i pret mërgatën që të kalojnë një natë të bukur së bashku me recitimet e tij interesante.

Respekt per BACI Cun Lajçi

Posted by Granit Shala on Thursday, August 15, 2019