16 C
Pristina
E premte, 14 Dhjetor, 2018

BALLINA

Ballina BALLINA

Llukaj: Duke nderuar veprën e Ymer Prizrenit, Abdyl Frashërit dhe Sylejman Vokshit, ne nderojmë...

Duke nderuar veprën e Ymer Prizrenit, Abdyl Frashërit dhe Sylejman Vokshit, ne nderojmë vetëveten dhe atdheun   “Porta e lartë nuk do të bëjë asgjë për...

LDK-s po i dhem per taksa ndaj Serbis!

Kryetari i Lidhjes Demokratike të Kosovës dhe njëkohësisht ish-kryeministri i Kosovës, Isa Mustafa, ka hedhur dyshimet lidhur me analizat që Qeveria Haradinaj ka bërë...

Lekaj: Zotëri ish – kryeministër, me kënd je?

Zotëri ish - kryeministër, me kënd je? Qëndrimi i Isa Mustafës, rreth vendimit të Qeverisë së Kosovës, për 100% taksë produkteve që vijnë nga Serbia,...

Po vjen era Shtet, nga sot masë 100% ndaj Serbisë!

Nga sot masë 100% ndaj Serbisë! Qeveria e Kosovës në mbledhjen e sotme, ka marrë vendim që të vendoset masa prej 100% ndaj produkteve të...

UNIONI I BIZNESEVE SHQIPTARO-GJERMANE KËRKON BOJKOT TË PRODUKTEVE NGA SËRBIA.

UNIONI I BIZNESEVE SHQIPTARO-GJERMANE KËRKON BOJKOT TË PRODUKTEVE NGA SËRBIA.              Të indinjuar thell me lobimin e fundit nga Sërbia për...

Shala: Dështimi në Interpol, shihet mungesa e vullnetit për të luftuar krimin në Kosovë

Deshtimi në Interpol është deshtim i drejtsis nderkomtare dhe mungeses se vullneti per ta luftuar krimin sebashku me Kosovén! Me Respekt Granit shala https://m.facebook.com/story.php?story_fbid=372681566802494&id=301813717222613

DËSHTON KOSOVA NË RAUNDIN E PARË, NUK MERR VOTAT PËR INTERPOL

Kosova ka dështuar t’i marrë votat e mjaftueshme për tu anëtarësuar në Interpol.   Pas votimit në rundin e parë Kosova pro anëtarësimit në Interpol ka...

SERBE IU DHEMB: RUSIA NA KMEDIAVETHEU SHPINËN PËR KOSOVËN NË INTERPOL

  Votimi për anëtarësinë e Kosovës në INTERRPOL u bë i mundshëm pasi kryetari i saj refuzoi kërkesën e Serbisë dhe pesë vendeve të tjera...

Lluka :Shpëtimi i Shqipërisë do të vijë me anë të vetes tone”Mit’hat Frashëri

“Shpëtimi i Shqipërisë do të vijë me anë të vetes tone”Mit’hat Frashëri Nga dera e madhe e familjes Frashëri, dolën katër burra të cilët me...

SHALA: HARADINAJ NUK KA INTERESA TË PËRBASHKËTA ME SERBINË

Sipas mendimit tim vendimi i qeveris Haradinaj, lidhur me mbështetjen e produkteve vendore dhe vënia e taksës për mallrat e importuara, është  më shumë...
0FansaPëlqeje
64,765NdjekësitNdjek
7,806AbonentëAbonohu
- Advertisement -

Don't Miss