1.2 C
Pristina
E martë, 28 Janar, 2020

ESTRADA

Ballina ESTRADA

Ermira Memaj: Performanca live më mban gjallë vokalisht; Nuk e shoh veten konkurente me...

Nga aktivitetet që organizoheshin në Lezhë, për të prekur magjinë e skenave të mëdha. Një zë që  premton shumë, në...

Artiol Sulejmanasi sjell si dhurate per te gjitha nenat shqiptare kengen e tij me...

Ky fillim viti e gjen kengetarin e njohur Artiol Sulejmanasi ne pune e siper per te sjelle nje projekt te bukur per nenat shqiptare....

Lume Dakaj dhe Albulena Rakaj sjellin një “Potpuri” fantastike!

Kengetarja e mirenjohur Lume Dakaj dhe vajza e saj Albulena Rakaj kane sjelle nje prurje te re tregun muzikore. "Potpuri" titullohet projekti me i...

Musa Sylejmani: Çdo gjë e kam arritur me punë, çfarë sjell të re “TV...

Një udhë e gjatë me të papritura, po me sfida të fituara përgjatë gjithë këtyre viteve. Ka marrë formë të jashtëzakonshme një televizion i ri që...

Govi Reka: Përpiqem të jem më e mira e vetes; Ja si më emocionoi...

Muzika e saj ka rrokur në endje të ngrohta shpirtrat e fansave. Ata e duan dhe e mbështesin në çdo projekt që ajo lançon....

Valbona Lalaj Haklaj sjell “Haku jem”; Ja nga lindi fabula e këngës…!

Është këngëtare që ushqen shpirtin me këngë. Valbona Lalaj Haklaj, me origjinë nga Tropoja, këndon këngë të cilat drithërojnë mendjen, trupin dhe shpirtin. Frymëzohet...

SPASTRIMET ETNIKE DHE GJENOCIDI SERB NDAJ SHQIPTAREVE TË SANXHAKUT TË NISHIT

SPASTRIMET ETNIKE DHE GJENOCIDI SERB NDAJ SHQIPTAREVE TË SANXHAKUT TË NISHIT   Pastrimi etnik dhe Gjenocidi Serb ndaj Shqiptareve te Sanxhakut te Nishit ishte i planifikuar...

Rovena Bundo po shkëlqen për fundvit

Rovena Bundo po shkëlqen për fundvit   Festat dhe xhirimet festive për këtë fundvit po vijnë me plot surpriza edhe nga këngëtarja Rovena Bundo e cila...

Bimi Mustafa vjen me projektin e ri për fundvit ‘Kosovare moj drenushë’

Bimi Mustafa vjen me projektin e ri për fundvit ‘Kosovare moj drenushë’ Një këngë ritmike dhe me mjaft shije është sjellë për festat e fundvitit...

Syarta shkëlqen në xhirimet e Vitit të Ri në Zvicër; Ja kush e organizon…!

Syarta, këngëtarja që është shpesh e pranishme me shkrime në webin tonë por jo vetëm, sapo ka mbaruar xhirimet e Vitit të Ri në...
0FansaPëlqeje
66,151NdjekësitNdjek
14,500AbonentëAbonohu
- Advertisement -

Don't Miss