-2.1 C
Pristina
E enjte, 2 Prill, 2020

ESTRADA

Ballina ESTRADA

Koha për ritëm dhe hit nga Alida dhe G-Bani, vjen super projekti

https://www.youtube.com/watch?v=nMCcTeDu9WE&feature=youtu.be&fbclid=IwAR1Hv4_2t8sBrPSvgNEtJDaGoxsMtWePrHCQfRAdGswjwyISg9axQJTYBJs Kemi pritur pak por më në fund ja ku është klipi dhe kënga më e re nga artistja e njohur dhe mjaft atraktive Alida...

Elssa sjell “Ki me pa”; Vjen bombastike në klipin e saj të parë

Kengetarja bukuroshe, mjaft e re edhe ne moshe sapo ka sjell kengen e saj te pare. Pas kaq vitesh ne performim live Elsa tashme...

Shpresa Drasati: Më pëlqen kur më thonë se ngjajë si Shotë Galica

Shpresa Drasati: Më pëlqen kur më thonë se ngjajë si Shotë Galica   Jeta e saj është mbushur me aktivitete. Gjithmonë kërkon të reja në artin...

A jeni Gati për një hit të ri nga ylli Laura Krliu

Kënga dhe klipi është gati por në montazh po bëhet më e mira që të vijë pas dy javëve në treg. E kemi fjalën pë...

Artisti Fran Vulaj, projekti i ri dhe dashuria për ti kënduar Malësisë

https://www.youtube.com/watch?v=HHrpqLqAlt8&feature=share&fbclid=IwAR2_nN4zlBLMNgkFhxK-kuTccSim8pYuGc1u3mY8w22GGlskYIXpQzCdNqM Ai ka emigruar që kur ishte i ri nga Malësia në Nju York dhe dashurinë për artin për muzikën pa e harruar asnjëherë por...
video

Avdyl Mziu sjell “Haku i nanës” një projekt mjaft i bukur

https://www.youtube.com/watch?v=neve9wrzdO4&fbclid=IwAR0hTlvDsjxcPD7lFY1JAh6YautLsx_41jm8qmPZDjt0l6bcGtGQ4Eg4XBY&app=desktop "Haku i nanës" kështu quhet projekti më i ri muzikor ardhur nga artisti Avdyl Mziu. Kënga është mjaft e bukur e domethënëse dhe po...

Ina Qato: Klikimet janë marketing, s’janë tregues për cilësinë e këngës

Një produksion i ri muzikor, në të cilin kushdo e gjen veten.,  “Zbrazëti” një pështjellje  ndjesish i punuar bukur që vjen përmes tingujve dhe...

Si u bë ikonë instagrami Elensio, vogëlushi shqiptar në Londër?

Keni dëgjuar ndonjëherë për fëmijët që e kanë qejf fashion-in? Të jesh minimodel e minibloger tashmë është bërë jo vetëm trend por edhe një...

Kjo është koreografja shqiptare që u pranua zyrtarisht në “Global Dance Directory” në Paris!

Kemi dëgjuar herë pas herë për shkëlqimin e shqiptarëve nëpër botë dhe po ashtu për gjurmët, të cilat po ruhen me fanatizëm nga ata....
video

U LËSHUA PROJEKTI MË I RI MUZIKOR NGA ANDIN RANDOBRAVA DHE IBISH SHALA (VIDEO)

Pse më le”, është projekti më i ri muzikor i cili u lëshua sonte nga këngëtarët e mirënjohur të estradës tonë shqiptare, Andin Randobrava dhe Ibish Shala. Muzika dhe teksti i...
0FansaPëlqeje
66,151NdjekësitNdjek
14,700AbonentëAbonohu
- Advertisement -

Don't Miss