16 C
Pristina
E diel, 16 Qershor, 2019

ESTRADA

Ballina ESTRADA

‘Hatixhe’ e then edhe një rekord (Video)

Kënga ‘Hatixhe’ po vazhdon të dëgjohet me të madhe. Ky projekt muzikor nga dyshja Capital T dhe Mixey ka thyer edhe një rekord, raporton arbresh.info. Kjo...

Drake surprizon të gjithë me tatuazhin e ri, ja fytyrën e kujt mban në...

Ai ka bërë debutimin e tatuazhit të tij më të ri, në të cilin shfaqet fytyra e Lil Wayne, ndërkohë që ka qënë duke...

1 milionë për ‘Andiamo’ (Video)

‘Andiamo’ është projekti i ri nga Ardian Bujupi dhe Capital T. Për 3 ditë kjo këngë ka arritur të klikohet mjaft shumë, shkruan arbresh.info. Artistët tani po...

Kështu nuk e keni parë moti Leonora Jakupin (FOTO)

Ka hedhur disa në foto në Instagram ku ka treguar se sa me stil di të jetë.Leonora Jakupi kishte veshur një fustan të gjatë...

Një divë si Jennifer Lopez (Foto)

Pavarësisht se vitet ikin Jennifer Lopez nuk njeh moshë. Ylli 48-vjeçar ka pozuar me të brendshme për të promovuar shfaqjen e saj në Las Vegas...

Bashkëpunimi më i ri vjen prej Erës, Ledrit dhe Butës

  Padyshim që bashkëpunimi mes Ledrit dhe Erës ka qenë një nga këngët më të suksesshme të verëva që lamë pas. Edhe pse ka kaluar kohë që nga publikimi i saj kjo këngë...

Vuan nga një sëmundje e rëndë, Lil Wayne dërgohet me urgjencë në spital

Reperi Lil Wayne shtrohet në spital për shkak të një sulmi epileptik. Mësohet se këngëtari është gjetur pa vetëdije në dhomën e një hoteli...

Çiljetën më të bukur se sot nuk e keni parë (FOTO)

Këngëtarja nga Shqipëria ka kohë që nuk ka sjell projekt të ri muzikor. Por Çiljeta është shumë aktive në rrjetet sociale duke publikuar vazhdimisht fotografi. Kësaj...

Kaq joshëse dhe seksi se keni parë prej kohësh Bleonën!

Është një nga femrat me seksi dhe kjo nuk asnjë diskutim. Në fotot e shumta që Bleona poston në rrjetet sociale, ekspozon linjat e seksi...

Pesëmbëdhjetë çiftet e famshme që vërtetojnë se dashuria e vërtetë mund të zgjasë përgjithmonë...

Ndërsa mund të duket sikur pothuajse të gjitha çiftet e famshëm dështojnë, edhe në Hollywood ka njerëz që mbeten besnikë ndaj njëri-tjetrit përkundër të...
0FansaPëlqeje
66,151NdjekësitNdjek
12,313AbonentëAbonohu
- Advertisement -

Don't Miss