24.3 C
Pristina
E premte, 10 Korrik, 2020

ESTRADA

Ballina ESTRADA

Ariana tregon barkun e rrumbullakosur

Nuk i kanë mbetur edhe shumë ditë. Por, para se ta lindë vajzën, Ariana Fejzullahu ka shkuar pak në pushim bashkë me Ermalin, shkruan GazetaDirekt. Çifti...

 “Zemra lalit” e Violetës, sukses i vërtetë!

  Ka vetëm një javë që këngëtarja simpatike Violeta Taci ka lancuar këngën “Zemra lalit” dhe duket që kjo këngë ka goxha sukses. Ritmi, ngjyrat...

Kur të mësoni se sa kushton ora e Trejsi Sejdinit do vini duart në...

Modelja Trejsi Sejdini është një nga personazhet më të përfolura të shoëbizit shqiptar. Ajo u bë e njohur fillimisht në rrjetet sociale dhe më...

Fifi: Kurë nuk kam përjetuar…

Një tërmet 5.8 shkallë orë më parë goditi Shqipërinë. Një tërmet i fuqishëm sot goditi Shqipërinë, fuqia e lëkundjeve ka qenë 5.8 shkallë. Pas këtij tërmeti...

Baby G në universitet nuk shkon për të mësuar… por, për t’i çuar këmbët

Në universitet shkohet për të mësuar. Por, një ambient të tillë, Baby G e ka shfrytëzuar për një gjë tjetër, shkruan GazetaDirekt. Ajo ka shkuar në...

Çka nënkupton numri 102 për Jeton Zoginain?

Ai për publikun i njohur u bë falë roleve të tij në seriale vendore. Por, aktori Jeton Zogiani së fundmi i është futur politikës dhe...

Demi Rose i ‘ndez’ të gjithë në plazh, me format e saj shpërthyese dhe...

Format e saj të bëshme dhe gatishmëria për t’i treguar ato gjithmonë me guxim e kanë hedhur në krahët e famës ish-të dashurën bukuroshe...

Mbahet Premiera e “Transformers”

Mark Wahlberg dhe kolegët e tij u mblodhën në Londër për premierën globale të filmit që i bëri bashkë të gjithë, “Transformers: The Last...

“Nuk ma do zemra” publikohet nga Tuna

Pas albumit tepër të suksesshëm, këngëtarja Tuna Sejdi ka ardhur me projekt të ri muzikor. Ajo në kanalin Youtube ka hedhur projektin e titulluar "Nuk...

“Kam parë shtëpi që shkrumboheshin”, këngëtari shokon me rrëfimin për luftën në Kosovë

Seven Saraçi është një ndër këngëtarët më të preferuar për Shqipërinë dhe Kosovën, me zërin, muzikën, stilin e veçantë dhe paraqitjen e tij, ka...
0FansaPëlqeje
66,151NdjekësitNdjek
16,000AbonentëAbonohu
- Advertisement -

Don't Miss