8.4 C
Pristina
E mërkurë, 27 Maj, 2020

ESTRADA

Ballina ESTRADA

Kjo është shtëpia e re superluksoze e Vildane Zenelit (FOTO)

Modelja e njohur dhe seksi Vildane Zeneli u bë me shtëpi të re superluksoze. Shtëpinë e re e ka publikuar ajo vet në rrjetin e...

Baby G tejet seksi në këtë foto (FOTO)

Këngëtarja shumë e pëlqyer Baby G është tejet e përkushtuar ndaj muzikës. Ka koncerte e projekte të shumta muzikore, dhe kujdes të vecantë ajo i...

Kendall Jenner do largohet nga “KUWTHK”

Kendall Jenner do të largohet nga spektakli televiziv “Keeping up with the Kardashians”, që prej vitesh transmetohet në E! Entertainment. Modelja duket se ka qëllim...

Morena gati këngën e re me titull ‘Shlif’ (Foto)

Morena Taraku ka postuar disa foto e video së fundmi duke mbajtur një kurorë mbretëreshash në kokë. Mësohet se ky look i saj i paraprinë...

Shiko çfarë e pyeti publikisht Afrona – Bleron (Foto)

ifti Blero Muharremi dhe Afrona Dika janë shumë të përfolur në mediet rozë. Si Blero ashtu edhe Afrona janë shumë aktiv në rrjete sociale, duke...

Bella “çmend” fansat!

Ajo ka më shumë se 14 milionë ndjekës në “Istagram dhe ata janë shtuar me shpejtësi kohët e fundit dhe jo më kot. Bella Hadid...

Supermodelja me famë botërore kopjon Elvana Gjatën (Foto)

Ajo është një nga modelet më të njohura dhe më të famshme në botë. Padyshim që jo pak veta edhe në vendin tonë e njohin...

Justin Bieber merr gjobë nga policia,ja arsyeja (Foto)

Raportohet se Justin Bieber është ndaluar nga policia pasi po përdorte telefonin ndersa drejtonte makinën. Pop ylli u dënua nga policia në Beverly Hills me...

“Vajza hapni sytë” ky është kushëriri i Seldi-t (Foto-Video)

Ky është kushëriri i këngëtarit Seldi Qalliu-t i cili merret me menaxhimin e clubeve të natës në Tiranë, një djalë i ri në moshë...

“Heroes” feston ditëlindjen me një disk të ri

“We can be Heroes, for ever and ever, What d’you say?”… Më 23 shtator 1977 në Britani doli “Heroes”, kënga e një prej albumeve...
0FansaPëlqeje
66,151NdjekësitNdjek
14,700AbonentëAbonohu
- Advertisement -

Don't Miss