16 C
Pristina
E enjte, 14 Nëntor, 2019

FUN

Ballina FUN

Djaloshi vallëzon me këngën ‘Macarena’ në Arabinë Saudite, arrestohet (Video)

Një djalosh 14 vjeç u bë i famshëm në rrjetet sociale pasi publikoi një video ku ai shihej duke vallëzuar me këngën ‘Macarena’, në...

Besojeni ose jo, ky tunel ju çon prej Skocisë në Turqi (Video)

Ka mijëra tunele të nëndheshme në të gjithë Evropën, që shtrihen nga Skoci e deri në Mesdhe. Ky rrjet 12.000-vjeçar masiv nëntokësor është shumë mbresëlënës....

Punonjësi i administratës 47 vjeç dhe i virgjër, kërkon grua tek ‘Aldo Morning Show’...

Një kërkesë e çuditshme është dëgjuar në emisionin e mëngjesit nga një punonjës i administratës. “Jam nga Tirana, jam i virgjër, jam i interesuar për...

Në Pakistan njerëzit po thithin akrepa për një arsye shumë të çuditshme

Çdo kulturë dhe vend ka metodat e veta të relaksimit. Përderisa alkooli dhe marijuana mund të jenë zgjidhje për shumë njerëz në botë, në...

Dasmorët e çmendur: Të gjithë të armatosur si në luftë (Video)

Të shtënat nëpër ahengje familjare nganjëherë arrijnë pikën që ne as nuk mund të paramendonim.  Disa thonë se të shtënat në dasma janë zakon i...

Kjo pije freskuese me lëng turshie ka një shije të pabesueshme (Video)

Lajm i mirë nëse gjëja juaj e preferuar është të pini lëngun e një kavanozi turshi. ‘Pickle Juice Soda’ tani ekziston. Pra bëhet fjalë për...

U bllokua në pishinë për tre orë, kërkoi ndihmë përmes Facebook-ut

Një 61 vjeçare e bllokuar në pishinën e saj për orë të tëra është nxjerrë nga një fqinj falë mediave sociale. Leslie Kahn ishte duke...

Çfarë shikoni? Kjo foto zbulon shumë për karakterin tuaj (FOTO)

Nëse shihni këtë fotografi, cila është kafsha e parë që ju vjen në mendje?Përgjigja, sipas disa psikologëve, mund të zbërthejë disa elementë interesantë të...

Të maskuara si murgesha provuan të vjedhin bankën në Amerikë (Video)

Dy gra të veshura si murgesha dhe të armatosura u përpoqën të vjedhin një banke në Pensilvani. Gratë janë kapur nga kamerat e sigurisë së...

Një gjë të tillë nuk e keni parë: Ky gjarpër adhuron të ledhatohet (Video)

Gjarprinjtë nuk llogariten si kafshë të preferuara, ndërsa vetëm ata më të fortit kanë guximin t’i marrin ata si kafshë shtëpiake. Mire po një grua...
0FansaPëlqeje
66,151NdjekësitNdjek
14,000AbonentëAbonohu
- Advertisement -

Don't Miss