16 C
Pristina
E hënë, 16 Shtator, 2019

KËSHILLA

Ballina KËSHILLA

Përgatisni këtë recetë çdo mëngjes dhe mos u shqetësoni më për kilet e tepërta!

Nëse jeni duke u përpjekur që të humbisni peshë në zonën e barkut, ky është mëngjesi më i mirë që mund të hani. Është shumë...

Konsumojeni këtë pije para gjumit dhe do të humbni të gjitha kilet e tepërta

Është e rëndësishme ta dini se detoksikimi është thelbësor për trupin e njeriut. Përmes detoksikimit i eliminoni të gjitha toksinat nga trupi, e kjo kontribuon...

Dieta e cila ndihmon të humbisni 3 kg në 7 ditë

Një diete shume e dashur nga Beyonce dhe Jennifer Aniston dieta e limonit është ideuar nga doktoreshe Martine Andre. Ashtu sikurse thotë dhe emri...

Nëse shkoni në këtë qytet, kini parasysh se mbi 30% e njerëzve i kanë...

Kirurgjia plastike është përhapur shumë kohët e fundit.Shumë vajza, por edhe djemtë nuk mbeten mbrapa, zgjedhin të përmirësojnë pamjen e tyre të jashtme përmes...

Djema kujdes me saunën , mund të ju shkaktoj dëme

Meshkujt të cilët rregullisht bëjnë sauna kanë cilësi të ulët të spermës së tyre, duke ulur kështu aftësisë riprodhuese. Studiuesit italianë kanë paralajmëruar se...

Tetë shenja që tregojnë se partneri është i palumtur me ju

Mendoni se partneri është i lumtur? Mbase i keni injoruar disa shenja të cilët tregojnë që parteri juaj është i palumtur. 1. Shpesh është i...

Shkencëtarët zbulojnë moshën më të mirë për t’u bërë nënë

Rritja e një fëmije është rrugëtim i çmueshëm dhe i mahnitshëm i cili mund t’ju sjellë lumturi dhe gëzim, sfida brenga, pavarësisht moshës që...

Për një kujtesë të fortë duhet të konsumoni këto produkte

Kujtesa që të jetë e shëndetshme është shumë e rëndësishme që të ketë një kujdes në lidhje me ushqimet që do të konsumohen. Truri...

11 arsye për të pirë çaj edhe në verë

Bazuar në studime të shumta, po mbledhim 11 arsye, transmeton MAPO, pse me konsumin e çajit edhe gjatë verës duhet ta mendoni si alternativë...

Të mirat që përfitoni nga pirja e ujit esëll në mëngjes

Një nga mënyrat më të mira për të përmirësuar shëndetin tuaj, është pirja e ujit esëll në mëngjes. Ndoshta shumë prej jush nuk mund...
0FansaPëlqeje
66,151NdjekësitNdjek
13,734AbonentëAbonohu
- Advertisement -

Don't Miss