16 C
Pristina
E martë, 17 Shtator, 2019

MENDIME

Ballina MENDIME

Ja çfarë ndodh nëse lyeni gishtat me pastë dhëmbësh

Sa herë që lodheni me pamjen e duarve tuaja, gjëja e parë që bëni është t’u jepni jetë duke i lyer me ngjyrat e...

Çasja ndaj problemeve të shendetit mendor

Shkruan: Latif Hoxha Si shihen çrregullimet mendore dhe cila është çasja aktuale ndaj tyre Temën e sotme mbi shëndetin mendor dhe atë se sa ne si...

Pse i doni politikanët të jenë protagonistë edhe në gusht?

Nga Mustafa Nano “Lulzim Basha ka ikur, ka lënë vendin, ka marrë arratinë”, po dëgjohet të thuhet nga shumë zëra në media, në mënyrë kritike....

Tri probleme për t’u përballur në luftën ndaj terrorizmit

Nga Angelo Panebianco Mbërritur në këtë pikë, në këtë fazë të luftës që terrorizmi po drejton kundër nesh, Europa ka para saj tri probleme, dy...

“Basha ekzekutoi PD-në, as Byroja e Jaho Salihi s’ia arritën”

Analisti Andi Bushati ka analizuar rezultatin paraprak të zgjedhjeve që flet për fitoren e PS-së dhe jep disa nga arsyet përse shqiptarët votuan kështu....

Hasan Prishtina ishte drita, zëri, mendja dhe pushka e kombit

Shkruan: Jahja Lluka   Hasan Prishtina ishte drita, ishte zëri, ishte mendja, ishte pushka e kombit.   Është e paktë çdo fjalë, kur është në pyetje vepra e...
0FansaPëlqeje
66,151NdjekësitNdjek
13,735AbonentëAbonohu
- Advertisement -

Don't Miss