16 C
Pristina
E shtunë, 19 Janar, 2019

SPORT

Ballina SPORT

Ekipi italian heqë dorë nga Wilshere

Sampdoria ka ndërprerë interesin e tyre në mesfushorin e Arsenalit, Jack Wilshere për shkak të kërkesave të tij për pagën, raporton Calciomercato. Wilshere duket i...

Lotito i habitur me ofertën e Juventusit për Keitan

Presidenti i Lazios, Claudio Lotito, ka akuzuar Juventusin se ka bërë një ofertë të papërshtatshme për Keita Balde Diao, pasi nuk ka arritur as...

Ramos: Shpresoj se për herë të fundit po e shkëmbej fanellën me Neymar te...

Sergio Ramos foli pas disfatës në kundër Barecelonës me rezultat 3-2. Ai u shpreh i pakënaqur me humbjen, por që nuk është alarmante. Mbrojtësi i...

Haliti i jep fund beqarisë, kjo është vajza fatlume përkrah tij (Foto)

Futbollisti i Dritës, Taulant Haliti nuk është më beqar. Ai është fejuar, lajm ky i bërë i ditur përmes disa fotove që vetë Haliti...

Lojtarët e Shkupit respektojnë ata të Shkëndijës duke i duartrokitur

Shkupi – Shkëndija e Tetovës ishte sfida që u luajt dje për javën e dytë të kampionatit në Maqedoni. Takimi përfundoi 3-0 për tetovarët, ndërsa...

Kosova shpreson ta befasojë Gjermaninë favorite

Pas fitores ndaj Norvegjisë (3:2), përfaqësuesja U21 e Kosovës synon ta befasoj edhe Gjermaninë Përfaqësuesja e Kosovës U21 do të përballet me përfaqësueses e Gjermanisë,...

Perez largon nga Reali edhe një tjetër super sulmues

Sulmuesi i Real Madrid, Lucas Vazques, do të bëhet pjesë e Ligue 1, më saktë do të bëhet pjesë e klubit Lyon. Gazetari francez, Baptiste...

Mandzukic barazon rezultatin (Video)

Mandzukic ka shënuar gol, për juventus dhe ka barazuar gjithçka. Nuk ka zgjatur shumë gëzimi i madrilenëve. Nga një aksion i mrekullueshëm Mandzukic...

Turp, kështu duket stadium i Trepçës ’89 (Video)

Ndeshja e barazhit e zhvilluar dje në stadiumin “Riza Lushta”, në Mitrovicë mes Dukagjinit dhe Dritës, e cila përfundoi në të mirë të skuadrës...

Kombëtarja e Kosovës mbajti seancën e parë stërvitore

Në stadiumin “Agron Rama” në Kastriot, Kombëtarja A e Kosovës mbajti seancën e parë stërvitore në kuadër të përgatitjeve për ndeshjen kualifikuese për Kampionatin...
0FansaPëlqeje
64,765NdjekësitNdjek
8,337AbonentëAbonohu
- Advertisement -

Don't Miss