-0.5 C
Pristina
E diel, 19 Janar, 2020

SPORT

Ballina SPORT

Ja pse u hodh poshtë oferta e Romës për Mahrezin

Craig Shakespeare ka zbuluar se Leicester ka hedhur poshtë një ofertë nga Roma për Riyad Mahrez . Mahrez deklaroi se dëshironte një largim nga klubi...

Sot zhvillohen kërcimet nga Ura e Fshejtë

Përmes një komunikate për media bëhet e ditur se sot do të fillojnë kërcimet nga Ura e Fshejtë. Edicioni i 67-të i kësaj gare tradicionale...

“Topçinjtë” bëjnë ofertë për Carvalhon

Arsenali po përgatit një ofertë për të nënshkruar me mesfushorin e Sporting Lisbonës, William Carvalho për rreth 30 milionë euro, raporton, Record. Carvalho është i...

Van Dijk afër nënshkrimit me këtë skuadër

Liverpool pritet të nënshkruajë  me futbollistin, Virgil van Dijk deri në fund të afatit të transferimit, raporton,  Sky Sports. Reds publikisht i dha fund ndjekjes...

Kështu e befasuan Flamurtari bashkëlojtarin e tyre në rastin e ditëlindjes së tij (Foto)

KF Flamurtari përgatitjet është duke i zhvilluar në Mavrovë të Maqedonisë duke u bërë gati  kështu vrullshëm për edicionin e ri futbollistik. E pikërisht sot...

Flet presidenti i klubit të Barcelonës, ja çfarë thotë ai për Neymarin

Neymar nuk do të largohet nga Barcelona përveçse nëse është paguar klauzola e lirimit prej 222 milionë eurosh, ka thënë  presidenti i klubit, Josep...

Neymar bëhet lojtar i Paris Saint-Germain

Neymar me sa duket të martën do t’i kryej testet mjekësore  para se të përfundojë një marrëveshje  rekord prej € 222 milion e t’i...

Reali pranë qendërmbrojtësit 50 milionësh (Foto)

Kampioni i Spanjës dhe Evropës, Real Madrid është gati t’ia rrëmbej Ajaxit mbrojtësin, Davinson Sanchez. Sipas Don Balon, Tottenham është shumë pranë kolumbianit, por së...

Short me fat për Skënderbeun, do të luajë përballë serbëve – Milan dhe Arsenal...

Është hedhur shorti për fazën e grupeve në Ligën e Evropës. Vëmendja më e madhe e adhuruesve të futbollit ka qenë tek skuadrat Skënderbeu Korçë,...

20 mijë franga për Xhakën e Shaqirin, mijëra tjera për Serbinë, këto janë dënimet...

Shqiponja e bërë pas shënmit të dy golave ndaj Serbisë, i ka kushtuar me 20 mijë franga Granit Xhakës e Xherdan Shaqirit, kurse me...
0FansaPëlqeje
66,151NdjekësitNdjek
14,500AbonentëAbonohu
- Advertisement -

Don't Miss