0.2 C
Pristina
E martë, 18 Shkurt, 2020

SPORT

Ballina SPORT

Lampard ka fjalë të mëdha për Conte

Frank Lampard, beson se një rinovim i kontratës për trajnerin Antonio Conte, do të përfaqësonte nënshkrimin më të mirë të Chelseat për sezonin e...

Përforcohet Hajvalia, e gatshme ta pushtojë Evropën (Foto)

Kampioni i Kosovës dhe fituesja e Kupës , Hajvalia në kategorinë e femrave,  po përgatitet vrullshëm për Ligën e Kampionëve. Në  mënyrë që të...

Atletiko Madridi është duke e kërkuar Ibrahimovicin

Edhe zyrtarisht, Atletiko Madridi ka kontaktuar edhe zyrtarisht agjentin e Zlatan Ibrahimovicit, Mino Raiolan. Skuadra spanjolle e dëshiron transferimin e sulmuesit suedez, andaj ka filluar...

Milan do të marrë Iscon

Milan po e planifikon një ofertë për mesfushorin e Real Madridit, Isco, sipas Don Balon. Përfaqësuesi i Spanjës shkëlqeu për madrilenët sezonin e kaluar, dhe...

Sanchez flet për të ardhmen e tij në Arsenal

Alexis Sanchez ka vendosur për të ardhmen e tij. Alexis Sanchez ka bërë të ditur se ka vendosur se ku do të luajë në sezonin...

Sandro i thotë JO Chelseas, ja në cilin ekip vendosë të luajë

Futbollisti, Alex Sandro, ka vendosur që të mos e përfillë ofertën e Chelsean dhe është i gatshëm të nënshkruajë një kontratë të re prej...

Skuadra franceze humb shpresat për ta transferuar futbollistin e Arsenalit (Foto)

Olympique Marseill,  ka humbur shpresën për të siguruar shërbimet e sulmuesit të Arsenalit, Olivier Giroud këtë verë, raporton L'Equipe. Gjigantët e Ligës 1 janë admirues...

Costa s’dëshiron transferim në Kinë, ja cilin ekip preferon

Sulmuesi i Chelseat, Diego Costa ka hedhur poshtë një lëvizje  për në Super League kineze, raporton, Daily Mirror. Pavarësisht se menaxheri, Antonio Conte, ka  thënë...

IFK Norrkoping arrin në Kosovë, Prishtina e gatshme për ndeshjen kthyese

Skuadra e IFK Norrkoping ka arritur sot rreth orës 12:00 në aeroportin “Adem Jashari”. Kurse seancën stërvitore e mban në ora 18:30 në stadiumin...

Ky është kushti i Sanchez për të qëndruar në Arsenal

Alexis Sanchez, është duke kërkuar një shumë prej £ 400,000 në javë për të nënshkruar një marrëveshje të re me Arsenalin, raporton Mirror. “Topçinjtë” kanë...
0FansaPëlqeje
66,151NdjekësitNdjek
14,600AbonentëAbonohu
- Advertisement -

Don't Miss