15.2 C
Pristina
E mërkurë, 3 Qershor, 2020

SPORT

Ballina SPORT

City thyen përsëri rekord për transferimin e ri

Skuadra angleze Manchester City ka arritur transferimin e katërt gjatë këtij afati Ai është Benjamin Mendy, mbrojtësi i krahut nga Monaco, që erdhi në Manchester...

Coutinho arrin marrëveshje me një klub të ri

Philippe Coutinho pritet që të transferohet te gjiganti nga La Liga, Barcelona Skuadra e Barcelonës është afër që ta transferoj yllin e Brazilit dhe Liverpoolit,...

Ky është përforcimi i fundit i Lirisë (Foto)

Të mërkurën në Ohër saktësisht te skuadra e Lirisë, ka mbërritur, Mikel Kaloshi, 24 vjeçar. Ai, është portier dhe tashmë sipas të gjitha gjasave do...

Inter përgatitë ofertë për yllin e Bayernit

Inter e ka futur futbollistin e Bayern Munichut, Arturo Vidal, në listën e tyre të transferimit dhe po përgatit një ofertë prej 50 milionë...

Kjo është tifozja më sexy e Interit (Foto)

Vera me tifozen e Interit po bëhet gjithmonë më e nxehtë ....Modelja angleze e Playboyt, April Summers, është një nga më të përfolurat nga...
video

Ramsey shënoi sërish, shikoni kush vdiq sot (Foto- Video)

Malliki apo magjia për Aaron Ramsey vazhdon. Lojtari mbrëmjen e kaluar arriti të shënojë një gol kundër Leicesteri në fitoret e mrekullueshme 4-3. Dhe si...

“Mjaft me Barcelonën, na sillni Realin’

James Forrest dëshiron të jetë në të njëjtin grup me kampionin e Evropës, Real Madrid Futbollisti i Celticut, James Forrest insiston se kanë luajtur shumë...

Carlo Ancelotti, trajneri i ardhshëm i Arsenalit?

Ish trajneri i Chelseat, Carlo Ancelotti besohet se mund të kërkoj rikthimin në Premierë Ligë nëse Bayern Munichu prish klauzolën në kontratën e tij...

Njihuni me ‘Fansin më të Zjarrtë’ të AUDI-së

Ju që po e lexoni këte lajm, e njihni saktë se për cilën veturë bëhet fjalë, pra keni degjuar shpesh per markën AUDI, por...

E bujshme/ Vedat Muriqi mund të zgjidhte Turqinë

Sot luan për një nga skuadrat më të mëdha të Turqisë dhe mban peshën e sulmit te përfaqësuesja e Kosovës. Dardanët janë vërtetë me fat...
0FansaPëlqeje
66,151NdjekësitNdjek
14,700AbonentëAbonohu
- Advertisement -

Don't Miss