16 C
Pristina
E premte, 13 Dhjetor, 2019

SPORT

Ballina SPORT

Sevilla konfirmon transferin e ri

Sevilla ka konfirmuar transferimin e mesfushorit të Interit, Ever Banega, transmeton zeri.info Argjentinasi kishte kaluar dy edicione me ekipin spanjoll para se të transferohet te...

Ramos: Shpresoj se për herë të fundit po e shkëmbej fanellën me Neymar te...

Sergio Ramos foli pas disfatës në kundër Barecelonës me rezultat 3-2. Ai u shpreh i pakënaqur me humbjen, por që nuk është alarmante. Mbrojtësi i...

Kombëtarja e Kosovës mbajti seancën e parë stërvitore

Në stadiumin “Agron Rama” në Kastriot, Kombëtarja A e Kosovës mbajti seancën e parë stërvitore në kuadër të përgatitjeve për ndeshjen kualifikuese për Kampionatin...

S’ka kthim prapa për Costan

Chelsea nuk do të hapë derën për Diego Costa që të kthehet në fanellën e tyre , thotë Telegrafi. Spanjolli është i kërkuar në Atletico...

Milani e mbyll afatin, po i transferon edhe këta dy super-yje

Milani është duke shpresuar në transferimin e dy futbollistëve të Fiorentinas, sulmuesit, Nikola Kalinic dhe mesfushorit, Milan Badelj. Fiorentinas ka ulur kërkesën e saj prej...

Forsberg i lumtur nga interesimi i Milanit

Mesfushori i Leipzigut, Emil Forsberg thotë se është i lumtur nga interesimi i Milanit, për shërbimet e tij. Suedezi luajti një rol kyç në sezonin...

Liverpool afër transferit të yllit nga gjiganti italian

Liverpooli është shumë afër që ta mbyll marrëveshjen me Napolin për transferimin e mbrojtësit të majtë, Faouzi Ghoulam. Jurgen Klopp është duke menduar seriozisht që...

Ranieri: Unë do të vazhdoj të bëj punën time

Ai tha se do të jetë i fokusuar dhe do të punojë me profesionalizëm Claudio Ranieri sezonin e ri do ta kalojë me Nantes, në...

Ronaldo nuk do të kthehet në Spanjë

Cristiano Ronaldo nuk do të kthehet më te Real Madridi dhe në Spanjë. Portugezi ka vendosur t’i jap fund aventurës në ‘Santiago Bernabeu’, pas problemeve...

Lila i ka refuzuar dy oferta të mira

Pas largimit nga PAS Janina, Andi Lila vazhdon të jetë në kërkim të një skuadre për të vazhduar karrierën e tij. Mesfushori kuqezi është në...
0FansaPëlqeje
66,151NdjekësitNdjek
14,200AbonentëAbonohu
- Advertisement -

Don't Miss