23.3 C
Pristina
E premte, 25 Shtator, 2020

Uncategorized

Ballina Uncategorized

Analisti turk/Ja mashtrimi i fundit i FETO-s në Shqipëri

Nga Ayhan Demir ayhan_demir@hotmail.com Herë pas here ndodh që mes asaj që është në realitet dhe asaj që kërkohet të tregohet të ketë ndryshim sa malet....

Këngëtari Ardian Dema ka këtë mesazh urime për zemrën e tij

Këngëtari i njohur i muzikës shqiptare Ardian Dema ka gëzim dhe festë në familjen e tij, konkretisht gjysma e jetës bashkëshortja ka ditëlindjen. Artisti...

Dr. Ermira Babamusta mbajti trajnimin “Udhёheqja dhe Qeverisja Efektive” për liderët e rinj të...

Dr. Ermira Babamusta mbajti trajnimin “Udhёheqja dhe Qeverisja Efektive” për liderët e rinj të Ballkanit   Nga: Qendresa Nikqi   Drejtoresha e fushatës Presidenciale e Presidentit Amerikan Barack...

Në karantinën e Artela Brahimit; Këngëtarët janë më të dëmtuarit nga kjo situatë

https://www.facebook.com/100005405358313/videos/1307911219399044/ Që nga fillimi i marsit, këngëtarja Artela Brahimi, po ashtu si pjesa më e madhe e shqiptarëve, është duke qëndruar në karantinë për shkak...

Coveri ” Qa me bo” nga Merita dhe Shqiperimi super e degjuar

https://www.youtube.com/watch?feature=share&v=DV5YqLoNsjA&fbclid=IwAR38r3b9WoLf3J6wZFt9KmJF5J6BcHhRM4Np8DxIFItGFjOv6x4DngAV2HM&app=desktop Në këto ditë të vështira ia vlen të dëgjoni muzikë dhe zëra të ëmbël. Një zë i tillë është dhe ai i këngëtares simpatike...

Ju prezantojmë Tamim, kënga e re dhe dashuria për muzikën shqiptare

https://www.youtube.com/watch?v=zCeANlOhWNQ&feature=share&fbclid=IwAR13xcYlWnoq4k5MSz0AyVpnPDQxoapUfdplYI5B58DVMqNZAvaz0wzB-8M Ai është një artist unik dhe i talentuar e me të ardhme e sapo ka sjellë këngën "New & Better". Emri i tij është...

Koli Picaku i këndon bukur gocës tironase

https://www.youtube.com/watch?v=Z2ZrcbhfV40&feature=youtu.be&fbclid=IwAR10BQnUKV0rRQhkkN1UB0AIje-yJcDWPUk3FhdAAYlPhEXfiiDfm9jOcRE A ka ai një vajzë nga Tirana që ia ka marrë zemrën apo thjesht ka kënduar bukur asaj në projektin më të ri muzikor?!....

Koha për ritëm dhe hit nga Alida dhe G-Bani, vjen super projekti

https://www.youtube.com/watch?v=nMCcTeDu9WE&feature=youtu.be&fbclid=IwAR1Hv4_2t8sBrPSvgNEtJDaGoxsMtWePrHCQfRAdGswjwyISg9axQJTYBJs Kemi pritur pak por më në fund ja ku është klipi dhe kënga më e re nga artistja e njohur dhe mjaft atraktive Alida...

Duli me “Çika e babës” super mesazh për t’i dashur fëmijët njëjtë

https://www.youtube.com/watch?v=TqqPy8GTmV8&fbclid=IwAR0rBOqid-fuPZ5O_7U6DaTVWnYidlLx5BPgytR9LNMNh5DUWGJTVMDFLzc&app=desktop Marrëdhënia e tij e ngushtë si baba për vajzën e ka kthyer në një super interpretim megjithëse kjo dashuri e madhe për të nuk...

“Në ajër”, super projekt nga super talenti KHUBA

https://www.youtube.com/watch?v=fZtHTkDjGNM&fbclid=IwAR2xVt0jj1Wx5Qa2CMiytl7S_NbdozD9jgtnTeVONLt35wN6hzVcAmeYrBQ&app=desktop Ai e ka mbajtur fjalën dhe ka pak ditë që e ka sjellë në treg projektin e tij më të ri muzikor e këtë...
0FansaPëlqeje
66,151NdjekësitNdjek
16,000AbonentëAbonohu
- Advertisement -

Don't Miss