7.1 C
Pristina
E diel, 29 Mars, 2020

Uncategorized

Ballina Uncategorized

Duli me “Çika e babës” super mesazh për t’i dashur fëmijët njëjtë

https://www.youtube.com/watch?v=TqqPy8GTmV8&fbclid=IwAR0rBOqid-fuPZ5O_7U6DaTVWnYidlLx5BPgytR9LNMNh5DUWGJTVMDFLzc&app=desktop Marrëdhënia e tij e ngushtë si baba për vajzën e ka kthyer në një super interpretim megjithëse kjo dashuri e madhe për të nuk...

“Në ajër”, super projekt nga super talenti KHUBA

https://www.youtube.com/watch?v=fZtHTkDjGNM&fbclid=IwAR2xVt0jj1Wx5Qa2CMiytl7S_NbdozD9jgtnTeVONLt35wN6hzVcAmeYrBQ&app=desktop Ai e ka mbajtur fjalën dhe ka pak ditë që e ka sjellë në treg projektin e tij më të ri muzikor e këtë...

Personazhi Anton Palokaj një mesazh këshillues në këto ditë të vështira

Ai është një personazh shumë interesant me shumë shumë dimensione e talente por kur bie fjala për atdhedashuri, patriotizëm e humanizëm ai është i...

Një rrugëtim shprese dhe transformimi

 "Unë quhem Kujtim, jam 18 vjeç nga Rahoveci i Kosovës. I jam falenderues...

Dorentina Haziri sé shpejti edhe me Show…

Njihuni me modelen Dorentina Haziri Si femër shumë e pashme dhe e talentuar, vajza nga Kosova që jeton në Gjermani tashmë ka nisur rrugën e...

Drejtësia nën ombrellën e krimit

Kapja e sistemit të drejtësisë nuk është aq sipërfaqësore se si mendohet në opinionin publik, por i ka rrënjët aq thellë sa që çdo...

Godet Haradinaj/Ja si i quan deputetët që e votuan Specialen, vrava ushtarë serbë!

Nënkryetari i Organizatës së Veteranëve, Nasim Haradinaj, i cili njëherësh ka qenë një nga luftëtarët kryesor në betejen e Koshares, i ka akuzuar deputet...

Rezidenca “Fahma”, standarde të larta akomodimi për studentet; Më mirë se në shtëpi…!

“Më mirë se në shtëpi”.  Ky është slogani dhe qëllimi i Rezidencës “Fahma” që do të hapë dyert për të gjithë studentët e rinj...

Meda ‘bëhet’ punëtor krahu 

Si këngëtar është mjaft i talentuar. Por, Meda ka provuar edhe uniforma tjera, të profesioneve tjera, shkruan GazetaDirekt. Këngëtari ka publikuar një fotografi në Instastory ku...

Floriani e kalon këtë problem shëndetësor

E kishte, por, nuk e fshehu asnjëherë. Florian Beqiri madje në rrjetet sociale publikonte fotografi me fytyrën e trupin e mbushur me puçrra, probleme këto...
0FansaPëlqeje
66,151NdjekësitNdjek
14,700AbonentëAbonohu
- Advertisement -

Don't Miss