12.5 C
Pristina
E enjte, 28 Maj, 2020

Uncategorized

Ballina Uncategorized

Ju prezantojmë Tamim, kënga e re dhe dashuria për muzikën shqiptare

https://www.youtube.com/watch?v=zCeANlOhWNQ&feature=share&fbclid=IwAR13xcYlWnoq4k5MSz0AyVpnPDQxoapUfdplYI5B58DVMqNZAvaz0wzB-8M Ai është një artist unik dhe i talentuar e me të ardhme e sapo ka sjellë këngën "New & Better". Emri i tij është...

Koli Picaku i këndon bukur gocës tironase

https://www.youtube.com/watch?v=Z2ZrcbhfV40&feature=youtu.be&fbclid=IwAR10BQnUKV0rRQhkkN1UB0AIje-yJcDWPUk3FhdAAYlPhEXfiiDfm9jOcRE A ka ai një vajzë nga Tirana që ia ka marrë zemrën apo thjesht ka kënduar bukur asaj në projektin më të ri muzikor?!....

Koha për ritëm dhe hit nga Alida dhe G-Bani, vjen super projekti

https://www.youtube.com/watch?v=nMCcTeDu9WE&feature=youtu.be&fbclid=IwAR1Hv4_2t8sBrPSvgNEtJDaGoxsMtWePrHCQfRAdGswjwyISg9axQJTYBJs Kemi pritur pak por më në fund ja ku është klipi dhe kënga më e re nga artistja e njohur dhe mjaft atraktive Alida...

Duli me “Çika e babës” super mesazh për t’i dashur fëmijët njëjtë

https://www.youtube.com/watch?v=TqqPy8GTmV8&fbclid=IwAR0rBOqid-fuPZ5O_7U6DaTVWnYidlLx5BPgytR9LNMNh5DUWGJTVMDFLzc&app=desktop Marrëdhënia e tij e ngushtë si baba për vajzën e ka kthyer në një super interpretim megjithëse kjo dashuri e madhe për të nuk...

“Në ajër”, super projekt nga super talenti KHUBA

https://www.youtube.com/watch?v=fZtHTkDjGNM&fbclid=IwAR2xVt0jj1Wx5Qa2CMiytl7S_NbdozD9jgtnTeVONLt35wN6hzVcAmeYrBQ&app=desktop Ai e ka mbajtur fjalën dhe ka pak ditë që e ka sjellë në treg projektin e tij më të ri muzikor e këtë...

Personazhi Anton Palokaj një mesazh këshillues në këto ditë të vështira

Ai është një personazh shumë interesant me shumë shumë dimensione e talente por kur bie fjala për atdhedashuri, patriotizëm e humanizëm ai është i...

Një rrugëtim shprese dhe transformimi

 "Unë quhem Kujtim, jam 18 vjeç nga Rahoveci i Kosovës. I jam falenderues...

Dorentina Haziri sé shpejti edhe me Show…

Njihuni me modelen Dorentina Haziri Si femër shumë e pashme dhe e talentuar, vajza nga Kosova që jeton në Gjermani tashmë ka nisur rrugën e...

Drejtësia nën ombrellën e krimit

Kapja e sistemit të drejtësisë nuk është aq sipërfaqësore se si mendohet në opinionin publik, por i ka rrënjët aq thellë sa që çdo...

Godet Haradinaj/Ja si i quan deputetët që e votuan Specialen, vrava ushtarë serbë!

Nënkryetari i Organizatës së Veteranëve, Nasim Haradinaj, i cili njëherësh ka qenë një nga luftëtarët kryesor në betejen e Koshares, i ka akuzuar deputet...
0FansaPëlqeje
66,151NdjekësitNdjek
14,700AbonentëAbonohu
- Advertisement -

Don't Miss