12.5 C
Pristina
E enjte, 28 Maj, 2020

Uncategorized

Ballina Uncategorized

Vjosa Osmani ka një njoftim të rëndësishëm (Foto)

Diçka e pazakontë i ka ndodhur kandidates për deputete të LDK-së, Vjosa Osmani. Dikush, në emër të saj ka hapur një faqe në Facebook dhe...

Dorentina Haziri sé shpejti edhe me Show…

Njihuni me modelen Dorentina Haziri Si femër shumë e pashme dhe e talentuar, vajza nga Kosova që jeton në Gjermani tashmë ka nisur rrugën e...

Philips: Thaçi s’po flet drejtë, SHBA nuk e ka miratuar korrigjimin e kufijve

Eksperti amerikan i politikës së jashtme, David L. Phillips, në një intervistë për “kallxo” thotë se Shtetet e Bashkuara të Amerikës nuk janë pajtuar...

Flori Mumajesi anulon koncertet, çfarë ka ndodhur me të?

Producenti i njohur, Flori Mumajesi ka lajmëruar ndjekësit e tij se koncertet e tij do të anulohen për shkak të gjendjes së rënduar shëndetësore. “Nuk...

Reagon Pranvera Vatoci, në lidhje me vendimin e Gjykatës së Rrethit Gjyqësor Tropojë për...

Ne nje status ne fb, reagon Pranvera Vatoci, perfaqesuese e gjykates se Tropojes per mardhenjet me mediat ne lidhje me vendimin e shume perfolur...

Mustafa nënshkroi Memorandum me Bankën Evropiane të Investimeve

Kryeministri në detyrë i Republikës së Kosovës, Isa Mustafa dhe zëvendës presidenti i Bankës Evropiane të Investimeve, Dario Scannapieco, kanë nënshkruar në Trieste Memorandum...

Isuf Memeti dhe Rvt Aldi deri dje kunder sot ne sherbim te opozites

Isuf Memeti pronar i Rtv Aldit njihet boterisht si nje njeri aspak stabil, gjate gjithe kohes ai ka bere lojra te ndryshme ne...

Liberalizimi i vizave, vështirë i realizueshëm

Deklaratat e kandidatëve për kryeministër se liberalizimi i vizave do të ndodhë brenda 3 muajve, nuk po del të jetë e vërtetë.Kështu të paktën...

Sputnik: Maqedonia në NATO më 2018

Aleanca Veri-atlantike planifikon që në pranverën e vitit të ardhshëm të pranojë Maqedoninë, ka thënë për Sputnik një burim i njohur me rrjedhën e...

5 këshilla si ta ulni tensionin e gjakut (Foto)

Tensioni i lartë i gjakut është një prej problemeve më të mëdha të njerëzve në mbarë botën. Ky çrregullim mund të çojë në dëmtimin...
0FansaPëlqeje
66,151NdjekësitNdjek
14,700AbonentëAbonohu
- Advertisement -

Don't Miss