16 C
Pristina
E hënë, 14 Tetor, 2019

Uncategorized

Ballina Uncategorized

Mourinho e do yllin e Madridit (Foto)

Jose Mourinho do të nisë një lëvizje të guximshme për Gareth Bale nëse Real Madridi do ta transferojë  Kylian Mbappe, raportojnë mediat. Bosi portugez është...

Liberalizimi i vizave, vështirë i realizueshëm

Deklaratat e kandidatëve për kryeministër se liberalizimi i vizave do të ndodhë brenda 3 muajve, nuk po del të jetë e vërtetë.Kështu të paktën...

Samsung Galaxy Note 8 ‘torturohet brtualisht’ me një seri testesh (Video)

Samsung kohët e fundit debutoi me fabletin e ri dhe më të fundit, Galaxy Note 8. Tani kemi një video testimi të torturës brutale...

Vjosa Osmani ka një njoftim të rëndësishëm (Foto)

Diçka e pazakontë i ka ndodhur kandidates për deputete të LDK-së, Vjosa Osmani. Dikush, në emër të saj ka hapur një faqe në Facebook dhe...

Shqiprim Arifi në “Leap Summit” në Prishtinë

Leap Summit pas suksesit të arritur ne Tirane, vjen fuqishem edhe ne Prishtine. Organizuar nga LDA me në krye me Qendrim Hoxha kete vite ne...

Flori Mumajesi anulon koncertet, çfarë ka ndodhur me të?

Producenti i njohur, Flori Mumajesi ka lajmëruar ndjekësit e tij se koncertet e tij do të anulohen për shkak të gjendjes së rënduar shëndetësore. “Nuk...

Haliti: Ushtrinë do ta bëjmë, i pelqeu apo jo Beogradit

Xhavit Haliti nga PDK, duke folur për koalicionet politike të bëra në vend, ka thënë se kanë krijuar e dy blloqe politike të paqena...

5 këshilla si ta ulni tensionin e gjakut (Foto)

Tensioni i lartë i gjakut është një prej problemeve më të mëdha të njerëzve në mbarë botën. Ky çrregullim mund të çojë në dëmtimin...

Neto do të transferohet në Spanjë

Portieri i Juventusit, Neto, mund ta vazhdojë karrierën në te Valencia. Bianconerët kanë arritur të nënshkruajnë me Wojciech Szczesnyn, ndërsa Gianluigi Buffon do të pensionohet...

Nervozohet Haradinaj në Berlin: Marre është kjo

Kryeministri i Republikës së Kosovës, Ramush Haradinaj ka vizituar sot Ambasadën e Kosovës në Berlin. Ai është pritur nga stafi diplomatik i ambasadës dhe nga...
0FansaPëlqeje
66,151NdjekësitNdjek
13,800AbonentëAbonohu
- Advertisement -

Don't Miss