SHPËRNDAJE

Kryeministri në largim, Ramush Haradinaj ka thënë se nuk do të heq dorë nga ndërtimi i autostradës së Dukagjinit.

Haradinaj ka publikuar një fotografi në Facebook, ku shihet së bashku me ish-kryeministrin shqiptar, Sali Berisha.

Ai ka cituar Berishën, kur pati thënë se s’do të lë gur pa lëvizë dhe do ta ndërtojë Rrugën e Kombit, përcjell GazetaDirekt.

Postimi i plotë:

Kurrë nuk e lá pa e ndërtu autostradën e DukagjinitKur pat ardhë Sali Berisha në Kosovë para disa vjetëve, më pat…

Posted by Ramush Haradinaj on Sunday, August 18, 2019