SHPËRNDAJE

Golden Pallace III tani me eshte bere kulla gjigande qe po simbolizon bukurin dhe krenarin e Presheves.

Me nje arkitektur moderne, dhe me nje stil te vecante pronari i kompanise Vlora Com z.Fejzulla Agushi sjell para klienteve te tij ndertimin unik me klas boterore te ndertimit dhe banimit per te gjithe ju bashkenvendas te dashur. Banesa moderne me kushte extra te mira dhe me nje siguri, qetesi dhe rahati sjellim para jush ne zemer te qytetit te Presheves, me rruge e cila lidh dy rruges kryesore te qytetit aty ku gjithqka eshte afer jush.

Nxitoni te jeni pjese e ketij projekti historik.

Paraqituni ne nr e tel:

+381631047402

+38169669993