SHPËRNDAJE

Kryetari i Lëvizjes Vetëvendosje Albin Kurti ka reaguar pas shkëputjes zyrtare të kontratës mes Telekomit të Kosovës dhe operatorit Z-Mobile që u bë dje.

Kurti përmes Facebookut ka shkruar se shushunja më e madhe ndaj Telekomit ishte kontrata me Z-Mobile.

Lideri i VV-së ka shkruar se Devollët nuk janë bërë Perandori në Kosovë nga qumështi, shkruan GazetaDirekt.

Postimi i plotë:

Një shushunjë më pak, por më e madhja ishte kjoPerandorinë e tyre Devollët nuk e kanë ngritur me qumësht e dyshekë….

Posted by Albin Kurti on Wednesday, July 31, 2019