7.1 C
Pristina
E hënë, 30 Mars, 2020

ESTRADA

Nihuni me reperin unik ALB1, gati projekti “bombë”

Emri i tij i vërtetë është Albert Gashi por në muzikë ai nihet si ALB1 dhe me origjinë është nga Suhareka por jeton në...

Koli Picaku i këndon bukur gocës tironase

https://www.youtube.com/watch?v=Z2ZrcbhfV40&feature=youtu.be&fbclid=IwAR10BQnUKV0rRQhkkN1UB0AIje-yJcDWPUk3FhdAAYlPhEXfiiDfm9jOcRE A ka ai një vajzë nga Tirana që ia ka marrë zemrën apo thjesht ka kënduar bukur asaj në projektin më të ri muzikor?!....

Koha për ritëm dhe hit nga Alida dhe G-Bani, vjen super...

https://www.youtube.com/watch?v=nMCcTeDu9WE&feature=youtu.be&fbclid=IwAR1Hv4_2t8sBrPSvgNEtJDaGoxsMtWePrHCQfRAdGswjwyISg9axQJTYBJs Kemi pritur pak por më në fund ja ku është klipi dhe kënga më e re nga artistja e njohur dhe mjaft atraktive Alida...