16 C
Pristina
E enjte, 18 Tetor, 2018

ESTRADA

Gjakova ésht me fat se ka Yllka Xerxen!

Ajo njihet me aktivitetin e saj të punës në universitetin Vitrina në Tiranë dhe e njohur për fushatën krah Sali Berishës. Është një menaxhuese...

Anna jenifer anna godet biznismenat

Kengtarja bukuroshe nga Fieri, si duket me nje,, Poezi" ka vendos mi godit Biznismenat, keshtu shkruan ajo ne Facebook. Paraja nuk esht gjithcka !! Mund te...

Violeta Kajtazi, vjen me ‘Ty të kam ilaq’ (Foto)

Këngëtarja e njohur e muzikës popullore Violeta Kajtazi, pas një sezone të ngjeshur me dasma e ahengje familjare, ka vendosur që për publikun e...