SHPËRNDAJE

Young Zerka ka publikuar projektin e tij më të ri me titull ‘A ma fal’.

Kënga është kompletuar me një vidoeklip të bukur dhe veror.

‘A ma fal’ është ritmike dhe vjen me tekst dhe muzikë nga vet këngëtari në bashkëpunim me Big Bang ndërsa klipi është realizuar nga ProVideo.

Meqë kënga është realizuar enkas për sezonën e verës urojmë të bëhet një hit i kësaj vere/GazetaDirekt.com