SHPËRNDAJE

Adelina Tahiri është shkëputur nga çdo aktivitet muzikor gjatë kësaj vere.

Më shumë e kemi parë në udhëtime e pushime për qejfin e saj.

Adelina shquhet për linjat seksi të trupit dhe në foton e fundit që ka publikuar, ekspozon gjoksin e bukur dhe seksi me bikini.

Ajo nuk ka treguar se ku po pushon për momentin por që po kalon për mrekulli nuk e vëmë në diskutim.

adelina gjoksi