SHPËRNDAJE

Era Istrefi përveq suksesit të madh në Kosovë njohu edhe famën ndërkombëtare.

Sigurisht të ardhurat nga projektet e saj janë shumëfishuar dhe tani Era bën jetë luksoze.

E kemi parë kur para disa muajsh Era na njoftoi me tipin e markës së veturës ‘Range Rover’ që kishte blerë.

Tani Era prezanton fansat e saj me makinën e re, hiq më pak se një ‘Jaguar’.

Këngëtarja ka postuar një video në rrjetet sociale ku shfaq veturën e saj me mbishkrimin ‘My baby’.