SHPËRNDAJE

Reperi i njohur Noizy, ka lansuar projektin e tij të ri i cili mban titull “100 Kile”.

Ai pas shumë angazhimeve që ka, ka gjetur kohë që prapë t’i gëzojë fansat e tij duke sjellur këngën e tij të re.

Noizy është i njohur për hitet e tij që deri më sot i ka sjellë dhe për tekstet interesante që ka bërë./GazetaDirekt.com