15 C
Pristina
E diel, 11 Prill, 2021

ESTRADA

Risia dhe suksesi i rradhes i shqiptares CIKA

Suksese pas sukseseve për shqiptaret kudo në Europëml. E suksesi dhe talenti i madh po e shoqëron gjithmonë shqiptaren nga Kosova por që jeton...

Festë në shtëpinë e Vlora Kastrati Shala, nuk do ta besoni...

"Gëzuar ditëlindja ylli jonë, gezimi i parë. Sa shpejt ikën 20 vit, na i gëzofsh 101 dhashtë Zoti të kesh shëndet, fat e gëzime...

Shumë festë për Sadi Ukaj, ditëlindja dhe suksesi i këngës

Artisti Sadi Ukaj feston sot ditëlindjen, ndërsa ka shumë festë edhe lumturi për këngën e tij më të re. Projekti i tij i bukur...