SHPËRNDAJE

Pas postimit të saj më të fundit rreth keqardhjes për ngatërresën e bërë në finalin e spektaklit “Your Face Sounds Familiar” ku fituese dukej të shpallej Beatrix Ramosaj dhe jo Valon Shehu duket se këngëtarja ka nisur me postime ironike.

jo ka publikuar në Instastories një video të shkurtër nga spektakli i natës së kaluar  ku shfaqet duke falënderuar për duartrokitjet, krahas videos ajo ka shtuar me efekte një kurorë, një kupë dhe numrin 1 si fituese, duke sjellë atë sesi duhet të ishte finalja.

Duket se këngëtarja nuk do ja fali aq lehtë këtë gabim që ndodhi si pasojë e një “lajthitje” e kompjuterit.