SHPËRNDAJE

Vitin e kaluar ka qenë në festivalin Kënga Magjike.

Në këtë festival, këngëtari Ardit Çuni u prezantua me një duet që e kishte me Danielën dhe këngën “Qaj”, shkruan GazetaDirekt.

E së fundmi, Arditi ka hedhur një fotografi në Instagram, ku pyeti fansat për një gjë.

Ai ka pyetur ata se a do donin që Arditin ta kishin përsëri në këtë festival.

Madje, këngëtari pyeti se me kë e duan atë në duet.

Se si do ja bëjë Arditi, presim të shohim.

 

View this post on Instagram

 

Si mendoni a duhet te jem pjese e Kenga Magjike kte vit apo jo ? Balade? Ritmike? Solo? Bashkpunim ? #italy #piazzadispagna #roma

A post shared by ARDIT ÇUNI (@arditcuni) on

 

View this post on Instagram

 

Me ke eshte bashkpunimi i rradhes #mensfashion #tindarisicilia

A post shared by ARDIT ÇUNI (@arditcuni) on