SHPËRNDAJE

Pos këngëve të bukura, titujt për Korab Shaqirin shpesh kanë qenë edhe për jetën e tij private.

Që nga martesa, ai është komentuar për ndarjen e raportuar nga mediat e më pas edhe ribashkimin, shkruan GazetaDirekt.

E tash që ata janë bashkë, Korabi ka zbuluar një detaj rreth saj.

Ai në Instastory ka marrë një pyetje, se a është xheloze gruaja e tij.

“Vetëm shihni klipet e mija dhe mund ta kuptoni se sa xheloze mund të jetë.Aspak nuk është xheloze” janë fjalët e tij.