SHPËRNDAJE

Pas këngëtares Shyhrete Behluli, radhën e ka Remzie Osmani të bëhet me re.

Djali i Remzies, Hami Hamzaj tashmë është bërë gati për martesë, ai ka filluar një lidhje dashurie, shkruan lajmi.net.

Në rrjetin social Instagram, Remzia ka publikuar një foto të djalit të saj bashkë me të dashurën.

Siç duket shumë shpejt, Remzia do të jetë ajo që do i mbledhë të gjithë miqtë dhe kolegët e saj në dasmën e djalit, ashtu siç bëri Shyhretja kohë më parë për Kushtrimin.