SHPËRNDAJE

Emri i tyre prapë po përmendet nga mediet.

Mozzik dhe Loredana kanë hequr folloëin ndaj njëri-tjetrit dhe për ta po thuhet se janë nda, shkruan GazetaDirekt.

E së fundmi, Mozzik ka hedhur një fotografi në Instastory e cila duket se është ‘diss’ për Loredanën.

“Njerzit fallco s’më tërheqin më, besnikët po” janë fjalët e tij.

Një shkrim ky që mendohet se i është kushtuar bashkëshortes.

Image