SHPËRNDAJE

Kënga dhe klipi është gati por në montazh po bëhet më e mira që të vijë pas dy javëve në treg.

E kemi fjalën pë projektin më të ri muzikor nga ylli i muzikës Laura Krliu, ku këtë herë ajo ka bashkëpunuar me Cekic e kënga mban titullin “Nata e fundit” ku edhe klipi është kombinuar mjaft bukur me muzikën, por edhe kërcimin e këngëtares që tashmë e forcon edhe më shumë talentin e saj të dytë.

Ne ju sjellim këto foto ku Laura duket në klip një super yll e kureshtja është mjaft e madhe deri sa të vijë kënga e saj.