SHPËRNDAJE

Këngëtarja Adelina Berisha shquhet për bukurin dhe për linjat super seksi të trupit.

Bukuroshja së fundmi është paraqitur vetëm në bikini teksa ka treguar format e trupit.

Foton ajo e ka hedhur në profilin e saj në Instagram duke e ndarë me ndjekësit e saj./