SHPËRNDAJE

Festa e parë e ditëlindjes së birit ka qenë shumë ‘mega event’.

E padyshim që në këtë festë vëmendje ka marrë edhe veshja e këngëtares Adelina Tahirit, e cila la nam me paraqitjen, shkruan GazetaDirekt.

Ajo ka shkëlqyer me pamjen e saj.

E veshur me një fustan transparent, asaj sa si doli në pah trupi dhe vëmendjen e mori gjoksi bombastik që ka.

 

View this post on Instagram

 

👗 @albinadylaa 💄 @sellmakasumoviq 💇‍♀️ @kacilleshi 💍 @mybrilliantguide

A post shared by Adelina TahiriMarkov (@adelina_tahiri1) on