SHPËRNDAJE

E bëri foton dhe e hodhi në Instagram.

Këngëtarja Adelina Tahiri në këtë rrjet social në imazhin e publikuar shihet e veshur me të shkurta, ani pse vera ka shkuar tash e një muaj, shkruan GazetaDirekt.

Duke vënë në pah këmbët, këngëtarja duket seksi.

Fotos, Adelina ia la një shkrim, e që është “Hile Hile”, titulli i këngës së re që e ka publikuar.