SHPËRNDAJE

Këngëtarja, Adelina Tahiri ndodhet me pushime në Dubai. Teksa po kënaqet për qejfin e saj, ajo po i ndanë këto momente edhe me fansat në rrjetet sociale.

Se ka superlinja dhe forma perfekte, kjo nuk do asnjë diskutim.

Këtë e tregon më së miri edhe kjo foto që ka publikuar në Instagram. E veshur me një palë bikini super të të bukura, dhe nënë perëndimin e diellit, Adelina duket sikur një sirenë e nxehtë dhe seksi./GazetaDirekt