SHPËRNDAJE

Njëra nga këngëtarët më të bukura të estradës shqiptare, Adelina Tahiri, po kalon pushime të mira.

Ajo ka zgjedhur ishullin grek Santorini, që të kalojë ditët më të ngrohta të korrikut.

Në disa foto të publikuara në rrjetet sociale, Adelina duket se po ia kalon mirë në ishullin grek, por ajo që bie në sy është se këngëtarja , ka kohë që po qëndron në pushime, pasi ka marrë një ngjyrë të mirë nga rrezet e diellit dhe nuk heziton që të shfaqë format e saja trupore seksi./GazetaDirekt.com