SHPËRNDAJE

E dashur për publikun u bë me rolin e ‘Sasës’ te seriali “O sa mirë”.

Adriana Matoshi, aktorja shumë e talentuar ka bërë një ndryshim shumë të madh në pamje, shkruan GazetaDirekt.

Ajo ka ngjyrosur flokët duke u bërë më bionde dhe duke u i drejtuar flokët.

Adriana nuk jepte përshtypje se është më shumë se 20 vjeçare edhe pse i është afruar të dyzetave.