SHPËRNDAJE

Modelja Adrola Dushi cilësohet si një ndër femrat më të bukura dhe më tërheqëse.

Bukuroshja në foton e fundit është shfaqur me bikini teksa ekspozon format e saj seksi të trupit.

Ndryshe Adrola po vazhdon karrieren e saj si modele në Shtetet e Bashkuara të Amerikës./GazetaDirekt