SHPËRNDAJE

Rozana Radi është afër të 40-ve, por këngëtarja dhe tekstshkruesja shqiptare akoma po e mban veten goxha mirë.

E veshur me një fustan pink, ajo ka vënë në pah këmbët e saja joshëse, shkruan Indeksonline.

Fustani është dizajnuar nga studio e saj, meqë Rozana kohët e fundit është fokusuar vetëm në linjat e modës.

Këtë fustan e kishte veshur Eni Koci në dasmën e Xhensila Myrtezajt, por Rozanës i kishte pëlqyer shumë dhe kishte vendosur ta veshë e ta bëjë një foto me të.