SHPËRNDAJE

Ajo është komentuar shumë kohëve të fundit.

Kjo se, Afrona Dika është martuar me këngëtarin Blero Muharremi dhe dasma e tyre ka pasur shumë jehonë, shkruan GazetaDirekt.

Por, vlen të theksohet se bukurinë Afrona e ka trashëguar nga e ëma e saj.

Në Instagram Afrona ka hedhur një foto me Bleron dhe nënën e saj dhe dukej e mahnitshme e ëma që i ka ngjarë shumë.

 

View this post on Instagram

 

Mami❤️

A post shared by Afrona Dika (@afronadika) on