SHPËRNDAJE

Afrona dhe Blero ndodhen në pushime.

Prej atje, modelja na sjellë disa foto e veshur me rroba plazhi. Sigurisht fotografi i saj është Blero.

Në një foto që ka postuar së fundmi, Afrona vjen në bikini duke reklamuar linjat seksi të trupi.

Ka qenë kunati i saj i cili ka komentuar se kush i ka bërë fotografinë, Afrona është përgjigjur se fotot më të mira i’a bën Blero, kush tjetër./GazetaDirekt.com