SHPËRNDAJE

Bukuroshja Agensa Vuthaj vazhdon të befasoj me bukurinë dhe stilin e saj të veçantë . Ajo ka postuar një set të fotografive në të cilën vjen shumë e freskët me pamjen e saj.E veshur me stil dhe me klas, Angensa duket me shumë shije dhe shkëlqen e tëra.Ndryshe, sa i përket jetës se saj private, e bukura Agnesë nuk ka deklaruar ndonjë lidhje dashurie.

agnesa mahnitese

agnesa shkelqen