SHPËRNDAJE

Ka munguar shumë në palestër.

Por, Agnesa Vuthaj nuk ka duruar e është rikthyer përsëri për të ushtruar, sidomos që tani po vjen vera, shkruan GazetaDirekt.

Trajneri i VIP-ve, Gen Zeqiraj sot në llogarinë e tij në Instagram ka hedhur një fotografi ku shihet bashkë me Agnesën.

E ajo se çka bie në sy, ishte fakti se bukuroshja kosovare qe pa grim, por, duke u dukur mjaft e bukur dhe e freskët.