SHPËRNDAJE

Aktori i njohur turk Tolgahan Sayisman tani më edhe në revisten shqipëtare “Living”.

Ai është i njohur për të gjithë shqipëtarët pasi që u martua me bukuroshen shqipëtare Almeda Abazi-n.

Këta të dy do të jenë në ballinen e kësaj reviste, pasi që aktori ne fjalë postoi një fotografi në rrjetin e tij instagram ku ka shkruar në gjuhën shqipe:

“Nesër në treg mund ta gjeni revisten Living, unë dhe Almeda në një rrëfim ekskluziv.
Faleminderit Tring dhe Living që na vizituat në Stamboll dhe faleminderit të gjithë shqipëtarëve që ndjekin serialin “Mos u Dorëzo”,tha Tolgahan./GazetaDirekt.com