SHPËRNDAJE

Aktorja dhe modelja e famshme Christie Brinkley nuk njeh moshë dhe ka bukuri të përjetshme.

63-vjeçarja ka pozuar e veshur me rroba banje për revistën Social Life dhe trupi i saj ishte për tu pasur zili edhe nga 20-vjeçaret.

Christie nxorri në pah format e saj trupore perfekte, barkun e sheshtë muskulor dhe këmbët elegante.
Në një tjetër foto, aktorja mahnitëse goditi në fotot seksi duke pozuar nudo pas një gjethe palme./GazetaDirekt.com