SHPËRNDAJE

Jennifer Ellison ka shokuar fansat e saj pasi publikoi një foto përpara dhe pas humbjes së peshës së saj dhe dallimi ishte tronditës. Aktorja e famshme ka humbur 20 kilogram dhe duket mahnitëse.

Jennifer mori famë në Brookside në vitin 1998, ku luajti rolin e Emily Shadwick deri në vitin 2003.

Aktorja gjithmonë ka qenë e hapur përsa i përket tmerrit që përjetonte për shkak të peshës së saj dhe përpjeket që bënte për tu dobësuar. Më në fund ia arriti qëllimit dhe është në një peshë ideale./GazetaDirekt.com