SHPËRNDAJE

Daljen e parë publike të djalit të saj ia besoi revistës shqiptare.

Almeda Abazi ka hedhur disa foto në Instagram ku shihet se bashkë me të birin dhe bashkëshortin, kanë dhënë një intervistë për medien shqiptare, shkruan GazetaDirekt.

Almeda dhe familja e saj pozuan për ‘Who’.

Përmes shkrimit, ajo i tha gazetarit që i biri i saj Efehan do ta ketë kujtim të bukur këtë ballinë.

https://www.instagram.com/p/BzbDc6xFmaC/?igshid=ew9jhlmkley7